středa 17. srpna 2016

Rozbalovačka Poppy Day - Amanda Prowse

8.8 2016 mi přišla jedna krásná kniha na recenzi od nakladatelství Omega. Jedná se o knihu, která teprve vyjde a to 18.9.2016. Aspoň tak to píšou na Databázi knih . Knihu jsem získala díky recenznímu konkurzu na jejich fb stránkách, které ráda a se zájmem sleduji a díky kterým jsem již pár knih recenzovala.Zpět ale ke knize, kterou jsem už začala číst a jsem v cca půlce.


Poppy Day

Co byste obětovala, aby se váš miláček vrátil domů?

Od té doby, co si kadeřnice Poppy Day vzala svého miláčka Marta, byli spolu šťastní. Nyní je Mart na misi v Afghánistánu a Poppy počítá každý den, až se vrátí domů.Avšak jednoho dne zaklepou na její dveře neznámí lidé a její svět se zhroutí. Mart byl vzat jako rukojmí a pro armádu je příliš nebezpečné, aby se ho pokusili zachránit.Poppy je odhodlána přivést ho domů sama. Ale brzy bude stát před nejtěžší otázkou svého života: není cena za záchranu muže, kterého miluje, příliš vysoká?

Silný příběh o ztrátě a odvaze od autorky, která z vlastní zkušenosti moc dobře ví, o čem píše.U knihy mě pobavila větička na zadní obálce. No posuďte sami.


4 komentáře:

 1. Vypadá to na zajímavou knihu, těším se na recenzi. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj.
   Děkuji za komentář. recenze snad bude do konce týdne. V poslední době mám málo času na čtení a knihy se mi akorát hromadí. Kniha se čte ale dobře :-)

   Vymazat
 2. Knižka vyzerá zaujímavo, tiež som zvedavá čo na ňu povieš. :)

  http://my-wonderful-world-of-crazily-books.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat