čtvrtek 10. listopadu 2016

Výhra ze Světa Mezi Řádky

Dnes je knižníšek?
 Jak jinak si vysvětlit, že jsem před chvilkou otevřela další balíček s knihou? Tentokráte je to výhra od holek ze Světa Mezi Řádky. Vyhlásili Halloweenskou soutěž a já byla jednou ze šťastných, která vyhrála knihu.
Soutěžilo se o dvě novinky a bylo jen na soutěžících, kterou by si přáli. Mě zaujala Vdova, i když i Tmavé stěny Willardu lákaly. 
Vdova

Temný psychologický thriller pro čtenáře, které uhranula Zmizelá nebo Dívka ve vlaku.

Jeho tvář byla všeobecně známá z titulních stránek novin: opovrhované monstrum, které podle všeobecného mínění spáchalo hrůzný zločin. Nebyl však za něj nikdy odsouzen. A Jean Taylorová byla ženou toho monstra.
Většinu svého života strávila v roli dokonalé manželky. Neochvějně stála po boku svému muži i poté, co byl obviněn z vraždy dítěte, přestože kvůli tomu musela snášet zlostné pohledy, přišla o přátele i o práci. Teď je ale její muž mrtvý a lidé chtějí vědět, jaké to bylo, žít po jeho boku. Co se vlastně tenkrát stalo. Jean může konečně vyzradit všechna tajemství.
Pravda – to je to, co po ní všichni chtějí. Zajímá se o ni novinářka, pro kterou je exkluzivní rozhovor s ženou pedofilního vraha vrcholem kariéry. A ještě intenzivněji se snaží pravdu odhalit inspektor Sparkes, pro něhož je tento případ letitou noční můrou. Policajtský instinkt mu napovídá, že se Jeanina maska mlčenlivosti bortí, že se brzy stane něco zásadního..
6 komentářů: